Akcesoria promocyjne wysokiej jakości jako doskonały znak rozpoznawczy określonej firmy

Promo Group oferuje kubki reklamowe jako znaczące nośniki marketingowe. Ceramika promocyjna, zawiera także filiżanki, szklanki, kufle, talerze, miski, albo komplety zrobione z ceramiki. Wybierana jest w marketingu nad wyraz często. Osoby, które takie akcesoria wręczają uchodzą za bardziej przyjazne, a pośród kontrahentów, którzy otrzymują takie prezenty pojawi się dobre wrażenie o wskazanej firmie. Z tego względu opłaca się w ten sposób reklamy jak kubki reklamowe inwestować. Kubek jest perfekcyjnym materiałem reklamy, wykorzystywanym od wielu lat, ze względu na to, że towarzyszy wielu osobom codziennie.

Zawsze jest w zasięgu ręki, a jego używanie kojarzy się z pozytywnym odpoczynkiem w pracy w czasie spożywania smacznej kawy albo herbaty. Promo Group proponuje zleceniodawcom również filiżanki promocyjne, kojarzące się z większym prestiżem. Eleganckie akcesoria warto w takim razie wręczać partnerom biznesowym VIP. Kiedy natomiast ktokolwiek chce zapadać w pamięć własnym kontrahentom to może zdecydować się na foto kubki z nadrukiem wygrzewanym na zewnętrznej warstwie kubka. W tym wypadku można zdecydować się na wyjątkowo spersonalizowane zlecenie, umieszczenie fotografii albo wybranego konceptu w pełnych kolorach. Idealnym rozwiązaniem jest również zamówienie dla partnerów biznesowych kubków szronionych, prezentujących się tak jakby były to kubki zamrażane.

Z kolei, kufle promocyjne można wręczyć osobom zatrudnionym w firmie na wyjazdach integracyjnych. Komplety ceramiki reklamowej to koncepcja najbardziej wyrafinowana. W ich skład zaliczają się: filiżanki, dzbanki, czajniki, mleczniki a także cukiernice. Tego typu prezent promocyjny wzorcowo sprawdzi się na spotkaniach biznesowych z istotnymi kontrahentami lub w ramach podziękowań. Marka Promo Group jest otwarta na nowe rozwiązania, a także dynamicznie dostosowuje katalog akcesoriów reklamowych do ulegających zmianie warunków branżowych a także wymagań zleceniodawców. W rezultacie, nawiązując współpracę z nią można kreować nietuzinkowy profil własnej działalności, korzystnie postrzegany przez stałych, ale też potencjalnych kontrahentów.