Bogata lista kursów, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym

Imponująca lista kursów, udostępnionych w Imperium Szkoleniowym obejmuje kursy stacjonarne w Krakowie jak i w stolicy, a także szkolenia w formie distance learning. Kursanci mają do wyboru kursy do jakich zaliczają się: MS Excell, MS Office, szkolenia z obsługi baz danych, kursy z obsługi programów graficznych, szkolenia z programowania, szkolenia z tworzenia stron internetowych, kursy z Business Inteligennce, kursy z bezpieczeństwa informacji IT, szkolenia ze zwinnej metodyki, albo też kursy z modelowania procesów biznesowych. W obrębie e – learningu udostępnione są zestawy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy bardzo często decydują się też na uczestnictwo w kursach zamkniętych. W Imperium Szkoleniowym opracowane są dodatkowo szkolenia jako jednoosobowe warsztaty. Za każdym razem zakres szkolenia jest osobiście omówiony przez instruktora z klientami. Specjalnym obszarem w katalogu są kursy niestandardowe. Mogą one się odbywać w siedzibie klienta.

Ochoczo korzystają z tego biznesmeni, którzy mają w konkretnym czasie w swojej firmie wdrożone niestandardowe oprogramowanie. Kursy Imperium Szkoleniowego całkowicie będą odpowiadały na zapotrzebowanie rynku dotyczącego prowadzenia kursów IT w przejrzystej formie. Wszystkie szkolenia przeprowadzają tylko sprawdzeni trenerzy, posiadający tytuł MCT oraz Microsoft Office Specialist Master. Po odbytym szkoleniu uczestnicy otrzymują dyplomy skończenia zajęć. Są one dostępne w języku polskim oraz angielskim.

Kursy przygotowane są na wybranym etapie wiedzy uczestników, a na prośbę klientów mogą być przygotowane na sposób indywidualny. Do najpopularniejszych kursów zaliczają się: MS Teams, MS Excel, jak i MS Project. Na witrynie internetowej firmy https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-query-i-do-czego-sluzy/ można obeznać się z dokładnym opisywaniem konkretnych szkoleń, sprawdzać ile kosztują oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Jeśli uczestnik zdecyduje się na zakup kursu w formie e – learning to otrzyma: dostęp do prezentacji z najważniejszymi wiadomościami w temacie praktyczności oprogramowań a także do zrozumiałych video instruktażowych.