Bramki obrotowe jako główny podzespół systemu kontroli dostępu

Charakterystyka bramek obrotowych wysokich oferowanych w Stopcontrol klienci mogą poznawać, przeglądając wybrane modele na stronie www. W dodatku, mogą także korzystać z rad wykwalifikowanych ekspedientów. W Stopcontrol pracują eksperci, którzy szczegółowo będą wsłuchiwać się w wymagania klientów i na takiej podstawie dopasują model bramki jaki spełni wszystkie wymagania powiązane z kontrolą dostępu na danym terenie lub w obrębie wybranego budynku.

Imponująca jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe wysokie zachęca do kupna. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek stanowią trzy skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy klienci mają możliwość wybierać wśród trzech gatunków stali. Poza dwoma wskazanymi jest to także stal pomalowana proszkowo.

Będąc zdecydowanym na trzecią opcję, dobiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą być zastosowane w środku obiektów, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt wszystkich bramek pozwoli na niezakłócony ruch skrzydeł przy zachowaniu niedużej powierzchni. Czytelne piktogramy sterownicze umiejscowione są na dobrze dobranej wysokości, wobec czego abstrahując od wzrostu, każda osoba może dostrzegać wyświetloną sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach posiada układ jaki wspomaga ruch ramion, który po wprawieniu skrzydła w ruch wspomaga obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma dodatkowo blokadę ruchu wstecznego, uniemożliwiającą przejście w przeciwnym kierunku niż zaprogramowane jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramki można łatwo skonfigurować, gdyż mają prosty w obsłudze panel sterujący. Sprawdzając dokładne parametry każdej bramki można prościej wybrać typ jaki odpowiada wykazywanym oczekiwaniom. Główne zalety bramek obrotowych wysokich to: jakość, design, praktyczność, bezpieczeństwo i optymalna ergonomia. Klienci mogą liczyć na obsługę posprzedażową, czyli usługi serwisowe, gdy mechanizm bramki nie będzie działał poprawnie.