Efektywne zwalczanie pluskwy domowej oraz osuszanie budynków jako potwierdzenie wszechstronnych usług

Usługa dezynfekcji, dezynsekowania oraz deratyzacji w przedsiębiorstwie BIOS jest zrealizowana na wysokim poziomie. Wszystko w zakresie deratyzacja
jest zrobione wszechstronnie i na bazie indywidualnych wyznaczników. Pluskwy można najczęściej spotkać w miejscowościach turystycznych. Jeżeli przedsiębiorca w swoim lokalu znajdzie trudne do zlikwidowania insekty, to powinien bezzwłocznie kontaktować się z ekspertami. W zakresie usługi wykonywane są 3 zabiegi, z wykorzystaniem 3 różnych preparatów, w związku z czym pluskwy nie mogą uodpornić się na substancje czynne.

Dodatkowo zastosowana jest mocno działająca parownica, jaka sprawnie zwalczy jaja. To przynosi pewność, że eksperci pozbędą się nawet dużych kolonii pluskiew. Można również liczyć na zwalczenie prusaków i karaluchów. Są one wybijane zarówno w budynkach o charakterze turystycznym, w domach i w mieszkaniach. Stosowany jest specjalny żel. Pracownicy miejscowo kładą go w miejscach, w jakich pojawiły się insekty. Żel jest bez koloru, bezwonny, biodegradowalny i nieszkodliwy dla ludzi oraz zwierząt. Po jego zastosowaniu insekty zwabione są wonią feromonów i cała kolonia może zginąć już w kilka tygodni. Inne szkodniki, jakimi zajmuje się firma BIOS to mrówki.

Często atakują one kuchnię. Z uwagi na to, że przenoszą na sobie wiele bakterii, jedzenie jakie zainfekują musi być zutylizowane. Żel zaprezentowany powyżej sprawdza się także w przypadku mrówek. Kolejną usługą jest deratyzacja, a więc zwalczanie szczurów oraz myszy. Ta usługa jest także realizowana wzorcowo. Granulaty za każdym razem przystosowane są do określonego miejsca, z jakim uprzednio zapoznają się pracownicy. Nieżywe zwierzęta są utylizowane. Specjaliści wystawiają również certyfikaty dla takich obiektów, w jakich systematyczna deratyzacja jest wskazana. Wszechstronne usługi są domeną zaprezentowanej firmy. Klienci przeglądając ofertę szybko widzą, że mają kontakt z ekspertami.