Fale oraz skręt – fryzura, która odmładza

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości kobiecej. Najpierw jednoczone są z niefrasobliwością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najentuzjastyczniej na trzepaku lub przy grze w klasy albo skokach w gumę. W wieku dorastania nadzwyczaj z przyjemnością się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o swej dorosłości.

Prędzej czy następnie zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment też do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to odpowiednie, a pionierskie mody oraz pomysły tylko bazują na tych wypróbowanych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz większy.

Właśnie dlatego nie bójmy się być odważne i pozwólmy sobie na kolosalny come back tej sprawdzonej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. By nie była ona śmieszna, konieczna będzie dbałość o detale. Ażeby doliczyć jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To właśnie dzięki temu włosy będą zwichrowane oraz niesforne. Po uczynieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa idealne kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki. Wynik dzikiej chłopczycy murowany, jednakowo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie miłują w największym stopniu.

Wydaje się, że na pewnym etapie naszego życia szkolny warkocz odchodzi na odpowiednie w zapomnienie. Nic o wiele bardziej błędnego, o czym wolno się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Często okazuje się, iż nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, niż nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako dekorować. Obojętnie od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco oraz pociągająco. Naturalnie aktualne trendy lansują na ogół bardziej zwichrowaną jego formę.

Kluczową radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to naturalnie dzięki temu będzie on znacznie bardziej błyszczący i przyzwoiciej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na luźne opadanie, mierzwienie i najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Należałoby trzymać się także zasady, że im luźniej, tym lepiej. Ostateczny wynik powinien robić wrażenie markowego, jednak także niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wprost zapewnione.