Gry dla maluchów oraz rodziców – Simsy

Ci, którzy są entuzjastami różnorodnego rodzaju gier komputerowych z całą pewnością dobrze zdają sobie sprawę z tego, na czym polega gra „The Sims 4”. W jaki sposób się okazuje, ta kultowa już gra jest słynna na całym świecie, chociaż jak przypisuje sam jej twórca, początkowo w żadnym wypadku nie miał takiego założenia. Pierwotnie bowiem gra miała być programem służącym do projektowania, a indywidualni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dziś gra „The Sims” jest grą słynną oraz cenioną, wydawaną przez jednostkę Maxis. Jeżeli mielibyśmy zaliczyć ją do jakiegoś jednego rodzaju gier komputerowych, byłoby to uciążliwe, skutkiem tego, iż gra ta w wielu przypadkach uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tej znanej gry została wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co ciekawe, gra ta przenigdy tak de facto nie miała jasno oraz dokładnie zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, począwszy od budowy domu aż po kierowanie życiem poszczególnych Simów – sprawdź na witrynie internetowej the sims 3 download. Zajęcie to bywa niezwykle wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy także, jeśli dodamy, że gra ta tak rzeczywiście może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najistotniejszych zadań każdego gracza trzeba w głównej mierze wydawanie poleceń stworzonym przez siebie kreacjom (samodzielnie jesteśmy w stanie nadawać im imiona, wybierać kolor skóry lub kolor włosów). Istotne jest więc to, żeby każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na odpoczynek czy na spożywanie poszczególnych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najważniejszych czynnościach, wówczas postacie zachorują, po czym umrą. W tym momencie gra się kończy, jednak oczywiście jesteśmy w stanie wprowadzić do gry całkiem nowych Simów, po raz kolejny przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak oraz jej następne części zdają się bić wszelkie rekordy popularności, a zawdzięczają to przede wszystkim szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona bo tylko oraz wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Odgrywać mogą w nią przedstawiciele obojga płci i z pewnością wszystkim przypadnie do gustu.