Intuicyjna dla użytkowników sieci struktura sklepu online Bamboli

Kategorie towarów zamieszczonych w sklepie internetowym Bamboli pozwalają usystematyzować tak duży katalog produktów i od pierwszych chwil ukazują, że ma się do czynienia z punktem sprzedaży renomowanym. Umieszczenie produktów w działach jest pomocą dla opiekunów, jacy zamierzają coś zakupić.

Szczególnie, że wszystkie działy są dokładnie dookreślone. Poszczególne kategorie mają też podkategorie, by móc jeszcze precyzyjniej wybrać produkty takie jak grzechotka do wózka dla własnego malucha. Katalog produktów posegregowany jest w działy: akcesoria dla niemowląt, akcesoria dla dzieci, wózki i foteliki, zabawki i sport, ubranka i akcesoria, akcesoria dla rodziców, pokoik, książki i książeczki, urodziny i świętowanie.

Działy określone są wobec tego w taki sposób, żeby od początku można było spodziewać się, co zakupi się, gdy będzie zaglądać się do danego działu. Produkty dla niemowląt rozdzielone są na: do leżenia i spania, smoczki i akcesoria, do jedzenia i picia, okularki przeciwsłoneczne, gryzaki, lampki i projektory, nianie elektroniczne, a także do higieny i pielęgnacji. Akcesoria dla dzieci w sklepie podzielone są na: do jedzenia i picia, do leżenia i spania, przydatne w podróży, do higieny i pielęgnacji, maluch w kuchni, smoczki i klipsy do smoczków, bezpieczeństwo, podesty, etui i telefony, do przedszkola i szkoły. Obszerna kategoria zabawki i sport zawiera: przytulanki, zabawki dla niemowląt, maty edukacyjne i do zabawy, inne zabawki drewniane, jeździki i pchacze, bujaczki, zabawki kreatywne, instrumenty muzyczne, zabawki do kąpieli, zabawki plażowe, lalki i akcesoria, zabawki do piaskownicy, zabawki sportowe, samochody i pojazdy, zabawki magnetyczne, lampki do zabawy, zabawki do wózka i fotelika, mała motoryka, pacynki i marionetki, zabawa w ogrodzie, koniki na biegunach, zabawki do ciągnięcia, domki dla lalek, worki i pojemniki na zabawki, huśtawki i drabinki, gry, puzzle i układanki, teatrzyki, telefony, zabawki edukacyjne, zabawa w…, figurki, budynki do zabawy, drewniane domki dla ptaków, edukacja i nauka, drewniane dekoracje do pokoju. Kategoria ubranka i akcesoria zawiera: ubranka dla niemowląt, ubranka dla dzieci, wieszaki, akcesoria i ozdoby do włosów, szlafroki, stroje kąpielowe i plażowe, naprasowanki i przypinki, bransoletki, naszyjniki i broszki, paski, szaliki, opaski i bandany.