Katalog nasion znajdujący się w sklepie online Pan Pestka

Asortyment umieszczony w sklepie online Pan Pestka jest imponujący. Umieszczony jest w działach: nasiona półautomatyczne, nasiona automatyczne, nasiona feminizowane, nasiona gandzi doskonałe dla amatorów, nasiona konopi mające w składzie dużo CBD, nasiona o podwyższonej zawartości głównej substancji aktywnej znajdującej się w konopiach, nasiona marihuany z rodziny Indica, nasiona hodowane wewnętrz budynku, nasiona marihuany przeznaczonej do celów medycznych, certyfikowane mieszanki nasion ganji, nasiona konopi hodowane na zewnątrz, plony, nasiona z przewagą Indici a także pozostałe. Zawiera więc tak popularne produkty jak: automazar, na równi dla amatorów, jak i dla osób, które idealnie znają się na uprawie ganji.

Rozbudowana oferta zawiera kolekcjonerskie nasiona konopi: feminizowane, automatyczne oraz półautomatyczne. Udostępnione nasiona marihuany pochodzą od znanych wytwórców. Nieco więcej niż trzy tysiące produktów pochodzi od producentów z: Holandii, Hiszpanii, Kanady, Anglii czy Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Można tutaj odnaleźć dużo popularnych gatunków, które są szczegółowo scharakteryzowane.

Klienci w tym punkcie sprzedaży mogą zaopatrywać się online, lecz mogą także decydować się na odwiedziny w sklepie stacjonarnym, w Rudzie Śląskiej. Wówczas będą także mogli kupować sporo gadżetów i rozmawiać ze sprzedawcami, rozszerzając posiadaną wiedzę. Proponowane nasiona konopi przeznaczone są do celów kolekcjonerskich, a ich charakterystyki a także najważniejsze informacje w temacie ganji podawane są tylko w celach edukacyjnych. Klienci cenią to, że często mogą liczyć na rabaty. Czytają też bloga, żeby dowiedzieć się o uprawie jeszcze więcej.

W wypadku większych zakupów można dostać przykładowe nasiona bezpłatnie. Dyskrecja jest maksymalna, zwłaszcza, że produkt można zamawiać do paczkomatów. Nic dziwnego, że wirtualny sklep z nasionami marihuany Pan Pestka ma bardzo dobre opinie. Nasiona od wiodących marek są rekomendowane, bo nie będą szkodziły użytkownikom.