Kurs motorowodny, podzielony na część teoretyczną i praktyki

Firma Sailing Camp organizuje kurs motorowodny, na jakim standardy ISSA dostosowane są do rodzimych warunków. I właśnie dlatego w dziedzinie kursy motorowodne rekomenduje się zdobywać kompetencje właśnie w tym miejscu. Szkolenia są także przystosowane personalnie do potrzeb kursantów, co dla dużej liczby osób jest bardzo istotne. Jeśli będzie taka potrzeba, to wykonane są kursy indywidualne.

Instruktorzy to osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, z niemałym doświadczeniem w obrębie bezpiecznego przemieszczania się po wodzie. Wszyscy kursanci traktowani są z życzliwością, a miła atmosfera jest korzystna dla uczących się. Na bieżąco omawiane są pomyłki aspirujących sterników, co pozwala im łatwiej przyswoić wiadomości. Szkolenia na sternika motorowodnego odbywają się z uszanowaniem dla środowiska, a dokładniej do akwenów na jakich będzie odbywać się kurs. Pływanie motorówką można poznać w 1 dzień, co jest wygodne i dla dużej liczby uczących się wyjątkowo znaczące.

Do szkolenia można przystępować bez wiedzy wstępnej. Intensywny kurs pozwoli w niedługim czasie przyswoić całą wiedzę. W zakresie szkolenia nauczyciele sugerują się wymaganiami Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. To pozwala doskonale opracować kompendium wiedzy i w odpowiedni sposób przedstawić ją uczącym się. W szkoleniu może uczestniczyć każda osoba, która skończyła 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić upoważnienie rodziców.

Uczestnicy kursu zdobywają wiedzę w przyjemnej atmosferze, dlatego firma ta jest polecana w swojej dziedzinie. Uczyć się można na akwenie w Poznaniu – Czerwonaku, w Łodzi na Zalewie Sulejowskim oraz kurs morski w Darłowie. Osoby, które chcą przejść przez kurs mają okazję dobrać miejsce oraz sposób przystosowany do wymagań. Zarezerwować termin szkolenia można łatwo, za pośrednictwem strony lub robiąc rezerwację telefoniczną. Po zmianie polskich przepisów, do uprawiania sportów motorowodnych potrzebne są odpowiednie umiejętności, zdobywane na szkoleniu.