Lekarz urolog z dużym doświadczeniem

Michał Jurasz to lekarz z zakresu urologii ze sporym bagażem zawodowym, jakiemu wszyscy chorzy ufają. Zrobił on już setki zabiegów z zakresu urologii. Systematycznie precyzyjnie diagnozuje stan zdrowia pacjentów i zajmuje się ich leczeniem.

Stale rozszerza wiedzę z własnej dyscypliny i nie boi się wdrażać nowoczesnych technik leczenia. To członek Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, Niemieckiego Towarzystwa Urologicznego i Berlińskiego Towarzystwa Urologicznego. Warto zaglądać na witrynę www jego gabinetu, aby zobaczyć, czym szczegółowo się będzie zajmować i jakie ma kompetencje.

Można także wirtualnie lub telefonicznie wpisać się na konsultację. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej diagnostyki lub chce podejmować leczenie u wykwalifikowanego specjalisty może nawiązać kontakt ze specjalistą przy pomocy witryny www. Po pierwszej konsultacji specjalista wyznaczy przyszłościowy harmonogram leczenia i decyduje, czy podejmowane zostanie lekarz urolog, czy może inna interwencja. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, co pozwala dopasować najlepsze metody leczenia.

Specjalista regularnie udzieli pacjentom wiadomości na temat ich stanu zdrowia a także o tym, jakie będą dalsze etapy leczenia. Kwestią priorytetową dla niego jest dobro pacjenta, niezależnie od tego, z jaką chorobą dana osoba się zgłasza.

Specjalista doskonale wie o tym, że niektóre schorzenia mogą wywoływać dyskomfort u chorych i z tego względu cechuje go empatyczne nastawienie. W ARCHEUS przyjmowani są chorzy z chorobami do jakich wliczają się: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Realizowana jest diagnoza, a jeśli to konieczne, pacjenci poddawani są specjalistycznemu leczeniu, także chirurgicznemu. Pacjenci zapisują się także na zabiegi chirurgiczne: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, wodniaków jądra i torbieli nasiennych, laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego i kamicy moczowodowej i nerkowej oraz na biopsję wykonywaną przy podejrzeniu raka prostaty.