Możliwość zamawiania strony www w agencji TwojeLogo

Możliwość zamówienia witryny internetowej w agencji TwojeLogo to propozycja, z jakiej robi użytek wiele zleceniodawców. Mają świadomość oni, że jeśli zdecydują się na taką usługę, dostaną witrynę perfekcyjną pod kątem technicznym, a także niebanalną. Na pewno więc wyróżnią się na tle konkurencji, co teraz ma duże znaczenie.

Zleceniodawcy decydujący się na zamówienie strony internetowej w pakiecie dostają: szablon graficzny do wyboru, dobór kolorów oraz czcionek, dostosowanie strony do urządzeń mobilnych. W cenie zleceniodawcy otrzymują również 5 podstron, a domenę w trakcie pierwszego roku mają nieodpłatnie. Edytowanie witryny ułatwia spersonalizowany system WordPress. Dla klientów udostępnione też jest bez przerwy wsparcie techniczne. Zamówić można witrynę w wersji ogólnej lub sklep www.

Niezależnie od rodzaju strony, będzie ona doskonale optymalizowana pod wyszukiwarki. Jej ładowanie będzie szybkie. Szkic strony nastawiony jest na wrażenia użytkowników, czyli strona będzie o wiele lepiej odbierana. Zleceniodawcy mogą dowolnie zmodyfikować treści, co też jest znaczące. Jeżeli pojawią się takie wymagania, eksperci wykonają także profil w social media. Wykwalifikowani programiści oraz graficy dbają o witrynę wszechstronnie.

Firmie można także zlecać zamów logotyp i mieć pewność, że zaprezentuje się ono idealnie i stanie się świetną wizytówką. TwojeLogo pomoże wszystkim firmom stworzyć harmonijny wizerunek. Usługa zrealizowana jest w zakresie pakietów. Są one scharakteryzowane na witrynie. To pakiety: Silver, Premium oraz Gold. Eksperci z firmy zalecają pakiet Silver dla przedsiębiorstw, które rozpoczynają działalność. Pakiet Premium to pakiet dla osób wymagających.

Natomiast, pakiet Gold jest najczęściej dobierany. W skład pakietu Silver zaliczają się: 3 spersonalizowane propozycje logo, gwarancja wysokiej jakości usług, realizacja w 3 doby, kompletna wizualizacja trójwymiarowa, wykonanie wektorowego logo i znaku wodnego oraz projekt wizytówki. Pakiet Premium to 6 indywidualnych projektów, a Pakiet Gold to 5 projektów.