Nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski

Walory osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, aby zakupić w takim miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, idealnie zlokalizowane. W pobliżu apartament zielonki znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, a także centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego względu to idealna propozycja dla młodych rodzin. Na witrynie opublikowany jest plan osiedla, ceny apartamentów i w tym samym czasie można także zrobić rezerwację. Fundamenty wszystkich lokali mieszkaniowych są trwałe. Ściany zewnętrzne są odpowiednio docieplone, a konstrukcje jakimi są stropy, schody, balkony oraz balustrady wykonano z imponującej jakości tworzyw.

Dach zrobiony jest z mocnej płyty betonowej. Jest tutaj również zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Pozostałe walory powiązane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy apartament ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, ale też i na odczuwany poziom komfortu. Każda działka ogrodzona jest panelami. Dostępne są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne i światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, wobec czego można się na nim zrelaksować. Do wybrania są cztery typy mieszkań, mające powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do 92 metrów kwadratowych. Pomieszczenia w dwupoziomowych mieszkaniach zostały zaprojektowane celem stworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy grupie docelowej.

Zwłaszcza, że można korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamówić klasyczne, jak i unowocześnione kuchnie firmy NOBILIA oraz ATLAS KUCHNIE. Godni zaufania dostawcy to spore ułatwienie i można także zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy oraz armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko wybrane z elementów świadczące o nowoczesności osiedla.