Pomysły na niebanalne napoje alkoholowe, jakie można wyszukać na stronie Tragos Del Mundo

Propozycje na nietuzinkowe trunki, jakie można znaleźć na stronie Tragos Del Mundo warto rzeczywiście spróbować. Wtedy wniesie się nieco świeżości do karty alkoholi, jakie się najczęściej pija, a w dodatku można będzie jak najlepiej przywitać przychodzących do domu gości. Wystarczy na przykład spojrzeć pod link https://www.tragosdelmundo.cl/borgona-trago/, żeby dowiadywać się, jak wykonać tradycyjną oraz cechującą się wyrazistym smakiem pochodząca z Chile Burgundię. Borgona to napój z czerwonym winem oraz truskawkami. Należy zrobić go w dużych rozmiarów dzbanku. Trzeba przyznać, że jest to rzadko spotykana propozycja, najlepsza na ciepłe dni. To trunek rześki.

Można go zrobić na początku lata, w trakcie sezonu na truskawki. Internauta powinien uważać na to, by nie zjeść zbyt wiele truskawek z takiego napoju, gdyż nasączone winem mogą szybko odurzyć. Przepis na Burgundię jest prosty do wykonania. Wynika to z tego, że znajduje się w niej niewiele elementów. Do zrobienia wakacyjnego, pochodzącego z Chile trunku wystarczą: butelka czerwonego wina, 500 gram truskawek, kosteczki lodu oraz mała łyżka cukru. Najpierw płucze się a także kroi owoce. W następnej kolejności, zmiesza się je z cukrem oraz odstawia na pół godziny. Do słoja trzeba dolać wino oraz macerowane owoce. To wszystko należy wymieszać i wlać do dzbanka.

Uprzednio, dodając do dzbanka parę kostek lodu, żeby trunek ochłodzić. Jest to idealna alternatywa dla osób, które chcą zasmakować w lato czegoś nowego. Można również zdecydować się na inne napoje, scharakteryzowane na Tragos Del Mundo. Jest to z kolei opcja na deszczowe i zimne dni Navegado poprawi nastrój. Nie można pominąć pięciu najważniejszych elementów w jego przygotowaniu: czerwonego wina, pomarańczy, goździków, lasek cynamonu a także cukru. Często do robienia Navegado wykorzystuje się młodsze wina owocowe, takie jak Merlot czy Syrah. Pośród dodatków dodaje się: gałkę muszkatołową, imbir, kardamon, listki hibiskusa.