Posiadaj własny styl – sprawdź, kto Ci pomoże

Egzystujemy w czasach, w jakich z każdej kwestii zasypywani jesteśmy przeróżnego rodzaju programami oraz magazynami o modzie. Światowej sławy architekci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie barwy ze sobą łączyć, żeby nosić się modnie w nadchodzącym sezonie. Jednakże nie każdy podąża za powszechnymi trendami, tłumacząc się tym, że pragnie mieć swój własny styl oraz nikt nie będzie mu niczego narzucać.

Za nic ma rady najbardziej kultowych projektantów czy innych profesjonalistów od mody. Chce być na przekór modowym nurtom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest niezwykle istotne i nie musimy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach.

Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce czy połyskującym golfie. Musimy umieć wybrać bardzo dobre dla nas kroje, spośród mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte śpieszenie za światowymi, aktualnymi trendami modowymi jest objawem snobizmu i może się dla nas nieprawidłowo skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy chcieli założyć na siebie coś, w czym tak de facto wyglądamy potwornie, jednakowoż cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Nie zapominajmy, że najważniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą.

Warto jest odnaleźć swój własny, nieschematyczny styl. Nie od dziś wiadomo, że to panie przywiązują pokaźniejszą uwagę do spraw powiązanych z modą. W jaki sposób w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dość karkołomna. Zdecydowana większa część panów w ogóle nie intryguję się trendami modowymi. Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy porządnie wyglądają akurat w tego typu spodniach czy koszuli. Spędzają nadzwyczaj mało czasu w sklepach, nie kochają przymierzać ubrań. Najchętniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku oraz kupili tam wszelkie niezbędne im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą kolorów. Po więcej rad serdecznie zapraszamy na witrynę internetową Stylistka – doradca wizerunkowy – to bardzo dobry wybór dla każdego.