Powiązany z pielęgnacją twarzy trend, bazujący na nowoczesnych technologiach

Zabieg oczyszczania wodorowego twarzy jako zapewnienie poprawy kondycji skóry wykonywany jest w Studio Kosmetyki i Modelowania sylwetki w Kielcach przez wykwalifikowanych kosmetologów. Odbywa się on etapami, co pozwoli w efekcie na pozyskanie rezultatu skóry doskonale oczyszczanej, świeżej, zdrowej oraz odnowionej. W pierwszym etapie odbywa się neutralizacja niekompletnych atomów tlenowych przy wykorzystaniu wody wodorowej. Niekompletne atomy tlenu po połączeniu z jonami wodoru tworzą wodę oraz tlen, niezbędne dla skóry. Następny etap to eksfoliacja, a więc złuszczanie nieaktywnych elementów naskórka. Usunięte są wyschnięte komórki, co umożliwia lepsze wchłanianie w czasie zabiegu oczyszczanie wodorowe w Kielcach substancji aktywnych.

Trzecim etapem jest dotlenianie, pozwalające na wprowadzenie przeciwutleniaczy. Jednocześnie zastymulowane jest wytwarzanie białka występującego w tkance łącznej i kolagenu. Później, przeciwutleniacze są rozprowadzone po obszarze zabiegowym. Ochrania to skórę przed kolejnym wytwarzaniem się wolnych rodników oraz przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych.

Kolejno przeciwutleniacz jest wprowadzany do przestrzeni międzykomórkowej przy zastosowaniu głowicy emitującej ultradźwięki. Doprowadza to do potrząsania komórek oraz pojawienia się efektu termicznego. Można też oczekiwać wyciszenia struktur komórkowych, wyluzowania mięśni, rozbudzenia przepływu krwi oraz limfy. Oddziałuje to na lepszy metabolizm i zregenerowanie komórek. Ostatnim etapem jest zabieg anti – aging, a więc lifting jaki wykorzystuje bipolarną falą radiową. Zastymuluje to tkanki oraz włókna kolagenowe, poprawiając jędrność skóry oraz doprowadzając do jej wygładzenia. Zabieg wodorowego oczyszczania skóry porównywalny jest z zabiegami takimi jak: hydrabrazja, infuzja, ultradźwięki, czy zastosowanie prądów o częstotliwości radiowej równocześnie.