Prace remontowe i prace wykończeniowe mieszkań pod klucz realizowane przez firmę Excellent

Excellent to wrocławski lider w dziedzinie projektowania, wykańczania i uposażania mieszkań. Zrealizuje całość w standardzie pod klucz, co jest cenione przez zleceniodawców, jacy mają świadomość, że będą mogli się od razu przeprowadzać. Dodatkowo, marka taka wyspecjalizowana jest w remontach oraz w branży uposażenia łazienek. Obecność na rynku od trzech dekad umożliwiła wypracowanie wysokich standardów pracy i przełożyła się w rangę Excellent. W firmie zatrudnionych jest 300 wykwalifikowanych specjalistów, z konkretnych dyscyplin.

W dwóch większych magazynach składowane są potrzebne towary do dalszego uposażenia mieszkania klienta. Pochodzą one od renomowanych producentów, co świadczy o ich najwyższej jakości wykonania. Salon Firmowy, około sześćdziesiąt Studiów Excellent, ponad sto dziesięć Autoryzowanych Salonów Excellent a także krajowa sieć około tysiąca marek współpracujących – to wszystko przyczynia się do tego, że współpracę nawiązać można z tą marką można abstrahując od tego, gdzie się zamieszkuje. Excellent eksportuje również swoje produkty do 20 krajów z całego świata.

Dysponując swoimi, doświadczonymi ekipami do przeprowadzania prac gwarantuje klientom, że wszystkie zadania zostaną wykonane wzorowo. Do każdej inwestycji jest przydzielany umiejętny Koordynator, który prowadzi i nadzoruje remonty, będąc w bieżącym kontakcie z inwestorem. Nie ma wobec tego znaczenia, czy będzie chodziło o mieszkanie pod klucz wrocław czy też o kompleksową usługę, wszystko zostanie zrobione wzorcowo. Nawet wyjątkowo skomplikowane zlecenia zrealizowane są do 2 miesięcy, co także pozostaje istotne dla klientów. Podczas całej inwestycji panuje regularny nadzór. Inwestorzy mają też do wykorzystania niższą stawkę VAT, 8% w zamian za 23%. Na wykonane prace Excellent przydziela 2letniej gwarancji. Na witrynie przedsiębiorstwa zamieszczony jest formularz, w jakim należy podać swoje imię i nazwisko oraz dodać plik ze zwymiarowanym rzutem mieszkania. Na tej podstawie zostanie opracowana wycena zamówienia.