Profesjonalna współpraca ze sprzedającymi, jak i nabywcami nieruchomości

Profesjonalna współpraca ze sprzedawcami, jak i nabywającymi nieruchomości to cecha rozpoznawcza Joanny Bogacz. Do wszystkich zleceniodawców ekspertka ukierunkowana jest indywidualnie, czyli można spodziewać się tego, że niczego nie ominie. Będzie zajmować się wszystkimi sprawami formalnymi i właśnie z tego jej sprzedaż nieruchomości jest rozpoznawalne. Interesanci biura chwalą to, że wszystkie transakcje przebiegają sprawnie. Wszechstronna pomoc dostosowana jest standardami do tego, co daje spore korzyści.

Reguły współpracy są dla klientów od początku zrozumiałe, a przedłożony przemyślany harmonogram działań pokazuje, że ekspertka doskonale wie, na czym powinna się skupić, żeby przyspieszać transakcję kupna lub sprzedaży. W czasie pierwszego spotkania pośredniczka do spraw nieruchomości przeanalizuje wymagania klientów i dba o to, żeby mogli oni odczuwać wsparcie na każdym z etapów współpracy.

Dotychczas Joanna Bogacz wykonała ponad trzysta transakcji. O własnym doświadczeniu oraz o trendach na rynku nieruchomości mówi ona na własnym kanale w social mediach „Merytorycznie o nieruchomościach”. Z ekspertką podpisana jest umowa na wyłączność, co gwarantuje stuprocentowe zaangażowanie pośredniczki w poszukiwanie kupca albo najemcy. Ekspertka ma świadomość, w jaki sposób pozyskiwać zainteresowanych i stosuje do tego przetestowane narzędzia. Proces sprzedawania albo kupna nieruchomości związany jest z załatwianiem kwestii formalnych oraz spraw administracyjnych oraz z kompletowaniem licznych dokumentów.

Przy umowie na wyłączność pośredniczka przeprowadza kompletną procedurę, od przygotowania nieruchomości po wyszukanie zdecydowanego klienta i przygotowanie dokumentacji do transakcji. Zleceniodawcy mają również zapewnienie o tym, że nieruchomość będzie sprzedana po cenie rynkowej. Specjalistka zabiega o zachowanie najwyższych standardów obsługi, kierując się doświadczeniem zawodowym. W przypadku sprzedaży, jak i kupna nieruchomości wyjaśnia na bieżąco niejasności.