Profesjonalne a także kompleksowe świadczenia szklarzy na terenie Wrocławia

Przykładowe propozycje od firmy Instaglass są efektywne oraz funkcjonalne. Zachęcają do tego, żeby korzystać z oferty zaprezentowanego zakładu. Balustrady szklane każdorazowo wykonywane są w dopasowaniu do wymagań zleceniodawców, co także jest znaczące. Bardzo często klienci zdecydowani są na ściany ze szkła, ponieważ prezentują się one bardzo wykwintnie. Są wykonane ze szkła hartowanego, co również oddziałuje na ich trwałość. Ściany szklane idealnie rozdzielają od siebie poszczególne pokoje, tak samo w domach, ale też w obiektach publicznych. Jednocześnie, ich wygląd wpływa na utrzymanie dużej powierzchni. W Instaglass wykonywane są również przegrody ze szkła, często opierające się o prywatne parametry.

Wykonane ze szkła parawany sprawdzają się w pokojach kąpielowych albo w łazienkach. Znacznie częściej przegrody nawannowe są w stanie zastąpić kabiny prysznicowe. Sporą popularnością cieszą się panele szklane, przeznaczone do jadalni. Są one wodoodporne i odporne na plamy. Jednocześnie, są również nad wyraz wytrzymałe. To bardzo dobra opcja dla tradycyjnie stosowanych płytek. Patrząc na to, że są one wykonane ze szkła hartowanego, mają zwiększoną wytrzymałość na zarysowania oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Panele do kuchni wykończone są dowolnymi wzorami, aby w pełni dostosowały się do określonego pomieszczenia. Zamawiający z katalogu wybierają również balustrady ze szkła, na balkony oraz na schody. Zawsze prezentują się one w taki sposób, jakby szkło zostało zestawione z podstawą. Zrobione są z bezpiecznego laminowanego szkła hartowanego. Balustrady udostępnione są w różnych wielkościach oraz grubościach, od 12 do dwudziestu mm. Są mocne i bezpieczne, z uwagi na użycie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass robione jest również specjalne szkło: antywłamaniowe, ciepłochronne, akustyczne, ognioodporne, przeciwsłoneczne, nadwymiarowe, GLS, laminowane lub wykonywane przy zastosowaniu techniki float.