Profesjonalne maszyny do wydawania artykułów bezpieczeństwa i higieny pracy pracownikom

Dostosowanie perfekcyjnych środków ochrony indywidualnej to specjalność firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcia, oddziaływanie substancji chemicznych, czy ciepło.

Ze względu na to, że pracownicy wskazanej firmy mają spore doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, zawsze służą użytecznymi radami odnośnie dopasowania odpowiednich wyrobów. Głównym warunkiem odpowiedniego doboru zaprezentowanych wyrobów z tej grupy jest rozpoznawanie wraz z oceną zagrożeń występujących na określonych stanowiskach pracowniczych.

Na podstawie pozyskanych informacji na wyznaczonych stanowiskach wyznacza się ryzyko i precyzyjnie dookreśla zakres i rodzaj ochrony i związane z tym minimalne oczekiwania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzenie potrzeb klienta i zrobiony początkowy audyt przeprowadzony w konkretnym zakładzie pracy pozwala utworzyć później specjalistom z HF Safety propozycję handlową stuprocentowo dopasowaną do potrzeb konkretnego klienta. Jednocześnie uwzględniane są aktualne przepisy dotyczące bhp.

W doborze określonych środków znaczenie ma w głównej mierze bezpieczeństwo pracowników, ich komfort podczas wykonywanych obowiązków oraz jakość proponowanych wyrobów. Proponowane środki ochrony wypełnią obowiązujące normy bezpieczeństwa, a także posiadają znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości. Zwykle wybierane są przez klientów rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

Dodatkowo oferowane są także: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe a także produkty z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci osobiście decydują, jakie z wyrobów są im niezbędne w ich miejscu pracy.