Propozycja sprzedażowa Clean Space zestawiona z wykorzystaniem pozytywnych praktyk związanych z ochroną górnych dróg oddechowych

Oferta Clean Space połączona z wykorzystaniem pozytywnych praktyk powiązanych z chronieniem górnych dróg oddechowych sprawia, że dostępne są nowoczesne aparaty oddechowe, dopasowane do skomplikowanych warunków w wielu branżach. Akcesoria jakimi są aparat oddechowy dystrybuuje marka Macpol.

Oferta obejmuje 3 główne rodzaje aparatów oddechowych. Można je dobierać zależnie od zagrożeń, z jakimi pracownicy muszą się spotkać, warunków oraz miejsca pracy. Pierwszy to aparat CleanSpace EX, przeznaczony dla przemysłu wydobywczego, firm z branży farmaceutycznej oraz dla jednostek odpowiedzialnych za czyszczenie zbiorników w jakich powstają niebezpieczne gazy, czyli w hutach. Następnym w kolejności modelem jest aparat CleanSpace2. Może nadawać się on do wykorzystania w przemyśle spawalniczym, w branży budowlanej, w zakładach komunalnych, a także w malarniach oraz w zakładach zajmujących się obrabianiem drewna. Może też zostać wykorzystany w rolnictwie, przy rozpylaniu nawozów i pestycydów, w betoniarniach oraz w zakładach kamieniarskich.

Model trzeci to aparat CleanSpace Ultra. Ten model sprawdzi się w hutach, ocynkowniach, przedsiębiorstwach chemicznych oraz w zakładach przetwarzających cynk, ołów, nikiel i kadm. Wszystkie aparaty są dokładnie scharakteryzowane na stronie www, wobec czego łatwo można wydedukować na jaki się zdecydować. Bezpieczne, komfortowe i praktyczne aparaty zalicza się do najlepszych na świecie ze względu na nowoczesny projekt wykonania. Aparaty najnowszej generacji, utworzone przez australijską firmę wzorcowo będą nadawały się do indywidualnej ochrony dróg oddechowych. Opracował je obeznany w kilku dziedzinach team naukowców. Dlatego ich bezpieczeństwa oraz sprawnego funkcjonowania można być pewnym. To urządzenia techniczne sprawdzające się w każdych warunkach, w branży wydobywczej, w kopalniach, petrochemiach, hutach, firmach budowlanych, chemicznych, jak i pozostałych z przemysłu ciężkiego.