Rekomendacje powiązane z wykonaniem makijażu permanentnego

Rekomendacje związane z wykonaniem makijażu permanentnego w BossKa Beauty podane są jeszcze przed wykonaniem zabiegu. W dodatku, można je przejrzeć na witrynie salonu pod linkiem www.bosskabeauty.pl i mieć wtedy pewność, że wszystko zostanie wykonane dobrze. Znaczące jest to, aby 1 dzień przed zabiegiem nie przyjmować leków rozrzedzających krew oraz nie pić alkoholu. Przez co najmniej tydzień po zabiegu miejsce poddawane pigmentowaniu należy traktować bardzo z delikatnością. Przez miesiąc nie można chodzić na saunę, korzystać z solarium oraz skorzystać ze SPA. Kolor pigmentu może stabilizować się nawet miesiąc.

Trwałość makijażu będzie przedłużona, o ile będzie stosować się odpowiednio dobrane kosmetyki, a szczególnie kremy z filtrem ultrafioletowym. Zależnie od tego, czy wykonywany jest make up permanentny brwi, oczu, czy ust wskazane są też rekomendacje szczegółowe, o jakich warto wiedzieć. Doświadczone kosmetyczki dokładnie również powiadomią klientkę o tym, kiedy nie musi się zdecydować na ten zabieg, omawiając wszystkie przeciwwskazania. Klientki mają pewność, że oddają się w najlepszą opiekę, gdyż wykwalifikowane ekspertki z zakresu kosmetologii na bieżąco sprawdzają trendy w dziedzinie makijażu oraz medycyny estetycznej, co potrafią przełożyć na codzienną pracę.

Każda specjalistka przeprowadza zabiegi w przyjaznej i atmosferze, korzystając z atestowanego sprzętu, a wszystkie czynności są sterylne. Wyjątkowo rozbudowana jest oferta oferta odnosząca się do make upu permanentnego. Zawiera ona: makijaż permanentny brwi, makijaż permanentny ust a także makijaż permanentny powiek. Makijaż permanentny brwi wykonuje techniką: ombre, cienia albo pudrową. Make up permanentny ust obejmuje kontur z wypełnieniem albo z cieniowaniem. Make up permanentny powiek może dotyczyć: powieki górnej zagęszczającej linię rzęs, użycia kreski dekoracyjnej, kreski cieniowanej lub powieki dolnej. W gabinecie wykonywane są w cenie korekty dla wszystkich typów makijaży.