Renomowana firma budowlana z Bielska Białej

Firma budowlana z Bielska Białej proponująca nowe domy w Dolinie Zimnika, a więc Locus Home, jest firmą jakiej propozycję sprzedażową z pewnością warto sprawdzać. Inwestycja w zabudowie bliźniaczej w Dolinie Zimnika polecana jest dla rodzin z dziećmi. Złożona jest z 3 domów w zabudowie bliźniaczej. To 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej mającej od sześćdziesiąt pięć m2 do 93 m2. Z tego względu każdy może znaleźć dom na sprzedaż lipowa dopasowany do swoich oczekiwań.

Niemałym atutem dla osób ceniących naturę jest widok na Skrzyczne. Położenie osiedla zachęca bez wątpienia do aktywności na wolnym powietrzu. Pobliskie miejsca są idealne na: spacery, nordic walking lub jeżdżenie na rowerze. Dolina Zimnika oddzielona jest od osiedla ledwie o 1,5 kilometra, a Szczyrk o 8 kilometrów. Do Jeziora Żywieckiego dojazd wynosi 9 kilometrów. Domy na nowo wybudowanym osiedlu są energooszczędne, co zapewnia niższe kwoty za ogrzewanie w zimie. Domy zbudowane są w technice tradycyjnej murowanej, z tworzyw, jakie zapewniają idealną izolację cieplną i akustyczną.

Ogrodzone domy gwarantują bezpieczeństwo mieszkańcom. W okolicy znajdują się ważne punkty usługowe i oświatowe: sklepy, ośrodek zdrowia, apteka, galeria handlowa, szkoły, przedszkola oraz restauracje. Osiedle znajdujące się przy ulicy Romantycznej jest szczegółowo opisane na witrynie firmowej. W tym miejscu można również zaznajomić się z mapą, dokładnym szkicem a także kosztem domów. Kiedy kogoś interesuje dom w innych miejscowościach, to wystarczy, że nawiąże kontakt z Locus Home. Locus Home cechują wysokie standardy w zakresie firma budowlana bielsko, dla, kontrahenta przygotowanych do stanu deweloperskiego. Opłaca się więc specjalistom z takiego miejsca zaufać. Jeśli ktoś poszukuje domu w Beskidach, to podana propozycja bez wątpienia zrobi na nim doskonałe wrażenie.