Renomowany producent oferujący urządzenia dla branży kosmetycznej oraz przemysłu farmaceutycznego

BEMA to profesjonalny producent projektujący urządzenia dla branży kosmetycznej oraz branży farmaceutycznej. To marka familijna, jaka w branży funkcjonuje już od dwudziestu trzech lat. Projekty obejmujące maszyny typu mieszalnik syropu wykonywane są według indywidualnych wytycznych, co podoba się licznym kontrahentom. W firmie zatrudnieni są jedynie wykwalifikowani konstruktorzy i specjaliści od elektroniki, co gwarantuje najwyższą wartość użytkową wszystkich projektowanych prototypów. Propozycja handlowa jest wszechstronna oraz zawiera także przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Doświadczeni eksperci dążą do tego aby od początku rozumieć oczekiwania klienta, w związku z czym na pierwszej konsultacji szczegółowo wsłuchają się w to, na czym mu zależy. W następnej kolejności, realizują zamówienie według wytycznych z dokumentacji technicznej, posiadając w takim samym stopniu na uwadze oczekiwania zainteresowanego. Dzięki takiej postawie co do prowadzenia firmą marka pozyskało już tyle dobrych rekomendacji. Główną domeną zakładu pozostają mieszalniki homogenizujące, mieszalniki dla kosmetyki oraz mieszalniki do laboratorium. Co więcej, klienci mają możliwość w tym miejscu zaopatrzyć się w mieszalniki do szamponów bądź mieszalniki syropowe. Oferta obejmuje też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej a także topielniki.

Mieszalniki homogenizujące udostępnione są w wersjach: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to produkty doskonale nadające się do produkcji kosmetyków. Klient, który nie jest przekonany, na jaki model się zdecydować może korzystać z wiarygodnych podpowiedzi specjalistów. W takiej sytuacji nie będzie miał najmniejszych zastrzeżeń co do tego, że doskonale uposaża własny gabinet. BEMA wytwarzając następne maszyny sporą atencję zwraca na trendy rynkowe, dlatego każdorazowo otrzymuje się unowocześniony osprzęt do eksploatowania.