Rzetelne podejście pracowników sklepu oferującego tabletki wczesnoporonne

Efektywność tabletek poronnych zaoferowanych w sklepie Tabletki Poronne jest zbadana klinicznie. Dla klientek udostępnione są Mifepristone i Mizoprostol w niewygórowanej cenie. Badania dowodzą, że skuteczność pigułek jest potwierdzona w 97% przypadków. Trzeba mieć na uwadze to, że tabletki poronne cena są mniej efektywne, zależnie od czasu rozwoju ciąży. Tabletek można użyć do 14. tygodnia ciąży, wówczas albowiem ich efektywność wynosi 80%. Aborcję farmakologiczną można przeprowadzić w bezpiecznych warunkach w domu, co dla wielu klientek jest bardzo ważne. Punkt sprzedaży zaznacza, że każda z kobiet ma prawo decydować o własnym ciele i właśnie dlatego działa, chroniąc prawa kobiet.

W komplecie znajdują się: 1 tabletka Mifepristone oraz 30 tabletek Mizoprostolu. Konsumentka dostaje również dane kontaktowe do prywatnego lekarza, który zagwarantuje jej opiekę w czasie całego procesu trwania aborcji farmakologicznej. Służy radą oraz udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. W dodatku, w zestawie można dostać instrukcję ze szczegółowym opisem zadań, jakie trzeba zrobić, by dokonać aborcji. Oryginalne ulotki przetłumaczone są w języku polskim. Na stronie punktu sprzedaży można także zaznajomić się z rekomendacjami zadowolonych klientek, potwierdzających rzetelne usługi. Internetowy sklep z tabletkami wczesnoporonnymi zapewnia o ich efektywności. Przerywanie ciąży przy ich pomocy, czyli aborcja farmakologiczna jest bezpieczna.

Punkt sprzedaży zapewnia klientkom anonimowość od początku do końca zamawiania pastylek poronnych. Dane osobowe konsumentek zaszyfrowane są 256 bitowym protokołem zabezpieczenia komunikacji. Na zamówienie nie trzeba długo oczekiwać, ponieważ paczka wysłana jest z Polski, co jest kolejnym udogodnieniem. Kobieta, która planuje przerwać ciążę może tabletki otrzymać od 2 do 3 dni roboczych i szybko usunąć ciążę. Do zamówienia dołączane są dane kontaktowe do lekarza, który dostępny jest mailowo i telefonicznie. Jego wsparcie dla klientki, która postanawia dokonać aborcji jest ważne i pozwala pozbywać się wątpliwości, czy to słuszna decyzja.