Serwis randkowy dla katolików

Portal zapoznawczy dla katolików, a więc singlowanie.pl promuje się jako miejsce przeznaczone dla osób z wartościami. Na stronie można zapisywać się na landing page. Później, w dostrzegalnym już oznaczeniu po następnym wejściu na serwis wystarczy się logować. Zaznaczyć trzeba własną płeć oraz jakiej płci szuka się najbliższej osoby. Po podaniu przedziału wiekowego można już poszukać innych randkowiczów. Przedział wiekowy to od 18 do pięćdziesięciu lat. Katolicki katolicki portal randkowy proponuje randki dla samotnych ludzi stanu wolnego, jacy chcą zapoznać chrześcijan mających podobne wartości. Każdy, kto chciałby zapoznać swoją bratnią duszę ma okazję to robić bezpośrednio w takim miejscu. Dotychczas w serwisie zalogowało się już około 13 tysięcy osób, co pokazuje, że faktycznie warto w to miejsce zajrzeć. Obecnie sporo osób twierdzi, że sieć internetowa jest dobrym miejscem na nawiązanie relacji, która może przenosić się w świat rzeczywisty. W Internecie można spotykać wiele godnych zauważenia singli.

Kiedy użytkownik ma zamiar ograniczyć własne wyszukiwania do chrześcijan to korzystając z takiego portalu ma szansę znaleźć właściwą dla siebie osobę. Jak wiadomo, wspólnie wyznawane wartości są wyjątkowo ważne. Serwis randkowy jest w głównej mierze doskonałym miejscem dla osób, które są wstydliwe podczas gdy chodzi o nawiązanie relacji w realu.

Chrześcijańskie spotkania mogą zaowocować dobrymi oraz stałymi związkami, o czym są przeświadczeni pomysłodawcy serwisu. Prościej jest nawiązać relację z osobą mającym podobny światopogląd. A internetowa znajomość może zamienić się w realną przyjaźń lub miłość. Dotychczas z serwisu korzystało bardzo wiele ludzi, co jest najlepszym dowodem na to, że w rzeczy samej kontakty nawiązane w sieci mogą okazać się trwałe. Tym bardziej, gdy internauta jest zmotywowany na zbudowanie dojrzałych relacji z drugą osobą. Portal podaje, że już istnieją pary, które zaznajomiły się w takim miejscu i potrafiły utworzyć dojrzałą relację. A to motywuje do spróbowania.