Spora wiedza oraz nadające się do wykorzystania w praktyce zdolności ekspertów z zakładu Truck Opony s.c.

Spora wiedza i użyteczne umiejętności specjalistów z przedsiębiorstwa Truck Opony s.c., jacy założyli mobilny serwis opon dla pojazdów ciężarowych sprawiają, że serwis cieszy się zaufaniem pośród kierowców z Wielkopolski i innych. Mobilny serwis wulkanizacyjny to wyjście nowoczesne, z jakiego robi użytek chętnie wielu kierowców znajdujących się w trasie.

Tym bardziej gdy chodzi o ciężarówki. W samochodach osobowych jest to albowiem mniejszy kłopot. Specjaliści z mobilny wulkanizator wiedzą o tym, że przebita opona w samochodzie ciężarowym jest już bardziej kłopotliwa. Opony w takich autach narażane są na większe obciążenia, z kolei ich naprawa może być trudna. Jest również mało serwisów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w ciężarówkach. Ze względu na charakter jazdy opony w samochodach ciężarowych najczęściej mogą psuć się również w trasie. Nie zawsze kierowcy mogą bezproblemowo zjeżdżać w bezpieczne oraz odpowiednie miejsce z autostrady.

Często nie ma również na to czasu, o ile zlecenie jest wysoce priorytetowe pod względem terminu wykonania. I dokładnie w tych sytuacjach sprawdza się mobilny serwis ogumienia. Natychmiast po tym, jak kierowca poinformuje o awarii, serwisanci podjeżdżają na miejsce wskazane przez klienta z kompletnym sprzętem. To gwarancja sprawnego montażu oraz demontażu opon ciężarowych w różnym rozmiarze.

Wykonane mogą być również inne usługi: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, zweryfikowanie ciśnienia w oponach oraz wyważanie kół zależnie od typu felgi z użyciem metody klasycznej lub proszkowej. Zaznajamiając się z opiniami na temat mobilnego serwisu, jakie umieszczone są na jego witrynie szybko można wywnioskować, że warto skorzystać z tych świadczeń. W branży oponiarskiej firma ma on ponad 20letnie doświadczenie, a jej pracownicy ciągle się rozwijają w związku z czym żadne ze zleceń nie jest skomplikowane. Firma nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami i z producentami ogumienia.