Sprawna wymiana bitcoinów na pieniądze

Kantor Bitcoin to rzetelny kantor kryptowalut w Szczecinie. Jest to miejsce stworzone z myślą o tych osobach, które regularnie lokują kapitał w kryptowaluty i będzie zależeć im na tym, aby wypłacać zgromadzone bitcoiny w bezpieczny oraz szybki sposób. Kolejną zaletą tego miejsca jest to, że wszystko można wykonać anonimowo, bo w bitcoin szczecin można rezerwować spotkanie wcześniej i nie przejmować się osobami z zewnątrz. W miejscu takim bezzwłocznie można wymienić internetową walutę na realne zasoby finansowe, równocześnie mając pewność, że utrzymana zostanie prywatność.

Każdy, kto interesuje się współpracą, może o wszystkim dowiedzieć się ze strony www albo przedzwonić oraz dowiadywać się szczegółów od specjalistów. Konsultację można zarezerwować dzwoniąc lub online. Na stronie umieszczony jest konkretny odnośnik za pośrednictwem jakiego można przekierować się do systemu rezerwowania. W kantorze można Bitcoiny jednocześnie sprzedać, jak i kupować. Systematycznie zaktualizowane są informacje na temat tego, ile można otrzymać za jednego Bitcoina oraz ile należy za niego płacić.

Aby umówić się w kantorze, należy zawsze umawiać się dzwoniąc. Kolejno, już na miejscu można wpłacać albo wypłacić gotówkę w obrębie inwestycji w Bitcoina. Do kwoty piętnastu tysięcy euro operacje w kantorze są poufne. Prowizja dla każdej transakcji wynosi 4% od ceny obowiązującej na giełdzie. Poniżej 5 000 złotych obowiązuje dodatkowa opłata, wynosząca sto pięćdziesiąt złotych.

Godziny otwarcia kantoru Bitcoin podane są na stronie, aczkolwiek na specjalną prośbę zleceniodawców wizyta może zostać umówiona w dowolnym przedziale czasowym. Z uwagi na to że kantor znajduje się w centrum Szczecina, nikt nie ma problemu z tym, by do niego dotrzeć. Jeśli więc tylko komuś zależy na tym, aby wpłacać lub wypłacać przychody z inwestycji w kryptowalutę, wystarczy że skieruje się do kantoru oraz zrealizuje wszystko, na czym będzie mu zależeć.