Szybkie oraz dokładne pomiary ozonu w powietrzu

Lider w produkcji czujników ozonu, czyli Ozon Food każdy produkt z tej kategorii wytwarza od podstaw. Znaczy to, że każdy sprzęt może być wykonany w zgodzie z osobistymi wyznacznikami zakładu, w jakim będzie on wykorzystywany. Technologiczne mierniki ozonu w powietrzu wykonane są razem ze specjalistycznym oprogramowaniem pomiarowym. Działają niezawodnie, gdyż robi się je z imponującej jakości podzespołów. Co istotne, zamawiając taki produkt nie trzeba się znać na jego obsłudze, ponieważ specjaliści gwarantują działające na intuicyjnych zasadach programowanie całego sprzętu a także organizują szkolenie, o ile pojawi się taka konieczność.

Urządzenia prezentują się wzorowo zarówno pod kątem posiadanych opcji, jak i estetyki. Czujnik ozonu w powietrzu CO – 02 to sprzęt kompaktowy, aczkolwiek o doskonałych właściwościach powiązanych z użytkowaniem. Jego precyzja oddziałuje na późniejszą wydajność ekonomiczną ozonowania i bezpieczeństwo w czasie stosowania. Ten sprzęt idealnie sprawdza się w mniejszych zakładach przetwórstwa spożywczego. To klient decyduje o tym, czy potrzebuje jeden czujnik, czy może chciałby mieć kilka modeli. Dostosowanie do niższych wskaźników pracy, wysoka klasa szczelności a także wykonanie z tworzywa sztucznego odpornego na zniszczenie to spore walory podanego sprzętu. Firma wykonuje okresowe przeglądy czujnika, aby kupujący miał gwarancję, że działa on bez zarzutu.

Czujniki są każdorazowo kalibrowane na indywidualnych zasadach, a o ile konieczny jest ich serwis, wszystko przebiega sprawnie. Dokładna specyfikacja produktu opublikowana jest na witrynie www. Mierniki O3 wyprodukowane przez Ozon Food są nowoczesne, funkcjonują bezawaryjnie i pozwalają wprowadzać zmiany w konkretnej firmie. Ozon, o ile ma dać świetne wyniki w wybranej firmie, musi być dostarczany w odpowiedniej ilości. Trzeba zmierzyć stężenie O3 w zakładzie pracy, a urządzenie nadaje się do tego bardzo dobrze.