Usługi proponowane przez pomoc drogową w Żyrardowie

Świadczenia realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, a więc przez zakład Pomoc Drogowa Badoś są wszechstronne. Kierowcy, jacy skontaktują się z pracownikami firmy mogą oczekiwać na realizowanie usług jakimi są: przywiezienie benzyny, naładowanie akumulatora, dowiezienie wybranych części zamiennych, awaryjne odpalenie auta, skorzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie auta na parkingu firmy, wyciąganie pojazdu z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, czy usuwanie drobnych awarii mechanicznych na drodze przez doświadczonego mechanika mobilnego.

W każdej sytuacji, zasięg świadczeń przystosowany jest do konkretnego przypadku. Auto pomoc działa przez 24 h. Dyżury pełnione są przez 7 dni tygodniu. W związku z tym w przypadku kolizji awarii nie ma kłopotu z tym, by skontaktować się z przedstawicielem zakładu.

Przewożone na lawecie mogą zostać pojazdy różnego typu, gdyż zakład dysponuje maszynami holowniczymi przewożącymi więcej jak trzy i pół tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś działa nie tylko na obszarze Żyrardowa i okolicznych miejscowości, ale również na terenie całego kraju, jak i w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów może sprowadzić uszkodzony pojazd z dowolnego miasta w Polsce bądź z zagranicy, co jest szczególnie wygodne dla klienta oraz pozwala na szybsze, ponowne przyłączenie się do ruchu drogowego. Na stronie online warsztatu dokładnie wskazane są tereny funkcjonowania ekspertów. Można także poprzez formularz zgłoszeniowy zadać pytanie ekspertom i oczekiwać na bezzwłoczną odpowiedź.

Idealna obsługa klienta motywuje do korzystania z usług wskazanej auto pomocy. Wszystkie lawety uposażone są w wyspecjalizowany osprzęt, umożliwiający nie tylko przetransportować w bezpiecznych warunkach auto. Da się też na miejscu zmieniać koło albo przykręcać wykręconą śrubę, kiedy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak wobec tego można dostrzec, to pomoc drogowa, jakiej dobrze będzie zaufać. Pojazd zostanie naprawiony w atrakcyjnej cenie.