Woda ozonowana jako podstawa zdrowej żywności

Innowacyjne systemy zaprojektowane do ozonowania wody oferuje Ozon Food. Każdy z tych systemów jest opracowany na indywidualnych zasadach dla wybranych klientów. Z tego powodu nie ma mowy o przerwach. Można oczekiwać na lepsze warunki pod względem higieny oraz mniejsze będą koszty dezynfekowania. Zyskuje nie tylko nabywca, a więc konkretna firma, ale też konsumenci, którzy otrzymają zdrowsze wyroby, już po ozonowaniu.

Wykorzystanie ozonu powoduje, że wszystkie wyroby są czystsze, lepiej utrzymane oraz świeże. Firma która korzysta z instalacji zużywa mało wody oraz prądu, co jest ekonomiczne oraz ekologiczne. Korzystają na tym: wytwórca żywności, konsument oraz przyroda. Każda instalacja do ozonowanie wody przemysłowej będzie zrobiona tak, jak wymagają tego warunki jakie panują w danej firmie. Można liczyć również na zaoszczędzenie a także na przewagę nad konkurencją. Systemy Produkujące Wodę Ozonowaną to modele: GW – 12/12, GW – 10/12, DM – 01/12 i Modułowy System GWTech. Są one centrum każdej instalacji.

Specjalnie zaprojektowane pompy tłoczące wodę z ozonem są rekomendowane tam, gdzie można oszczędzać pieniądze lub polepszyć jakość wody. Ze względu na to że określone linie produkcyjne mogą różnić się między sobą, każda firma funkcjonuje oraz wytwarza pożywienie w odmienny sposób. I dlatego specjaliści z Ozon Food dostarczają spersonalizowane rozwiązania. Każdy z systemów integruje się z liniami sortowniczymi, przenośnikami i liniami produkcyjnymi. To pozwoli dostarczyć kompletną linię, już zintegrowaną z instalacją. Jest on wykonany ze stali kwasoodpornej, czyli można spodziewać się jego wytrzymałości w codziennych warunkach wykorzystania.

Zastosowania Systemów Produkujących Wodę Ozonowaną to: oprysk produktów wodą ozonowaną, dezynfekcja oraz produkowanie lodu ozonowanego. Odbywający się zdalnie monitoring, wykonywanie raportów oraz sporo pozostałych nowoczesnych opcji pozwalają zachować kontrolę nad linią produkcji. Integrację gwarantuje modułowy system ozonowania wody GwTech, a więc urządzenie większe, z wieloma opcjami dodatkowymi.