Wózki paletowe wykonywane na bazie nowych technologii

Wózki paletowe wykonane na bazie nowych technologii oferuje firma MDE – Lifts. Ułatwiają one standardowe załadowanie oraz rozładowanie ciężarówek. W takim celu idealnie sprawdza się wózek paletowy masztowy widłowy samozaładowczy. Urządzenie te jest w stanie załadować palety do ciężarówki lub do busa, podnosząc ładunek z ziemi, a później samodzielnie się unosząc i kierując do środka, żeby umieścić palety w podanym miejscu.

Jeżeli natomiast wózek jest pusty to działając jako winda mobilna może samodzielnie przedostać się do wnętrza ciężarówki lub busa, żeby zabrać stamtąd palety i następnie rozładować je na zewnątrz. Kompleksowo funkcjonujące urządzenia takie jak winda bus sprawdzają się wobec tego w każdym magazynie lub hali produkcyjnej do jakich zostaną kupione.

Pracownicy zajmujący się załadunkiem lub rozładunkiem towaru będą także odciążeni, ponieważ jedyne, co im pozostanie, to kierować urządzeniem. Wózek paletowy mobilny będzie za nich wykonywać czynności powiązane z podnoszeniem oraz przenoszeniem towaru. Użyteczne urządzenie można dostosować do dowolnego samochodu. Mogą to być samochody z niższym podwoziem, ale też te, w jakich podwozie jest wyżej zawieszone. Wózek można dowolnie wyregulować, dlatego jest to umożliwione. Zależnie od tego, jak rozbudowana jest firma zleceniodawcy, można kupić jeden wózek albo decydować się na zakup paru modeli. Półelektryczne wózki podnośnikowe usprawnią procesy związane z przemieszczaniem palet z miejsca na miejsce. To optymalne uproszczenie przy dużych obciążeniach.

Jedno urządzenie pracujące na licznych samochodach to doskonałe rozwiązanie, zastępujące tradycyjne paleciaki. Wózek można dostosować do innych pojazdów, kiedy pojazd główny popsuje się. Skorzystanie z urządzenia redukuje w dodatku koszt paliwa. Na stronie firmy wskazane są dokładnie parametry techniczne wózka, co pozwoli znacznie bardziej przekonać się do słuszności takiego wyjścia. Klienci mogą sprawdzać: wysokość podnoszenia, wagę wózka, maksymalne obciążenie, liczbę cykli na jednym załadowaniu z baterią litowo – jonową oraz sposób ładowania i przekonać się, jak bardzo rewolucyjne jest to wyjście.