Wszechstronna oferta firmy TonDruk w obrębie wynajmowania drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych

Wynajem drukarek oraz kserokopiarek dla przedsiębiorstw jest przedmiotem oferty firmy TonDruk. Każdy klient może spodziewać się, że wszystko okaże się przystosowane do jego oczekiwań. Abstrahując od tego, czy ktoś będzie chciał wydzierżawić drukarkę, urządzenie wielofunkcyjne czy kserokopiarkę, może spodziewać się korzystnych dla siebie warunków.

Usługa podliczona jest na bazie raportów, czyli wglądu do statystyk drukowanych stron. Można też liczyć na pomoc pracowników, od opracowania oferty przez instalację drukarki aż po serwis. Kiedy komuś będzie zależało na tym, by nie kupować osprzętu i musi zaoszczędzić, to wynajem drukarek jest stworzony dla niego. Nie ponosi się wówczas kosztów nabywania urządzenia, materiałów do wykorzystania i serwisu.

Innowacyjne drukarki oraz kserokopiarki w niskich abonamentach są sprawne, a więc można oczekiwać, że jakość wydruku okaże się doskonała. Z uwagi na to, że wszystkim pracownikom można będzie przyznawać upoważnienia, otrzyma się wgląd nad wszystkimi wydrukami dla firmy. TonDruk na rynku wynajmu urządzeń wielofunkcyjnych biurowych funkcjonuje już prawie od 20 lat. Z tego względu można spodziewać się, że oferowane w takim punkcie usługi będą na najwyższym poziomie. Eksperci z firmy dobiorą dla przedsiębiorcy wynajmującego sprzęt optymalne propozycje.

Oszczędność można będzie odczuwać już po pierwszym miesiącu wykorzystania. Kompleksowa obsługa, dotycząca osprzętu drukującego jest w tym miejscu wzorowa. Katowicka marka dostarcza rozwiązań dla zleceniodawców z całego kraju. W obrębie funkcjonowania TonDruk uwzględnia się: pełną dyspozycyjność dla zleceniodawców, szybką realizację usług, proponowanie najwyższej jakości sprzętu. Dostarczenie materiałów oraz urządzeń do drukowania to nie jedyne, z czego można tutaj skorzystać. Udostępnione są również: dzierżawa oraz serwis wynajmowanych urządzeń. Wszystko omawia się personalnie z zleceniodawcami.