Wydajne generatory ozonu od firmy Ozon Food

Innowacyjne generatory ozonu od firmy Ozon Food to modele GO – 01 oraz GO – 02. Mogą one zostać dowolnie skonfigurowane, zależnie od tego, czego potrzebuje dany zleceniodawca. Model GO – 01 został wykonany w nawiązaniu do tego, czego potrzebuje polski przedsiębiorca.

Doskonała jakość w atrakcyjnej cenie to dokładnie to, co motywuje do kupna generatory ozonu i wskazuje, że dobrze będzie mieć to urządzenie w swoim zakładzie. Ozonatory GO – 01 zakłada się na szynie DIN. Posiadają one szybkie złącza ze stali kwasoodpornej i wydajność 10g/h w przypadku jednego modułu. Intuicyjnie opracowany panel sterowania pozwala pracownikom danego zakładu szybko nauczyć się obsługi. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest przyszłościowe i z tego względu opłaca się na to zdecydować.

Konkretne moduły można razem łączyć, co jest bardzo praktyczne i sprawdza się w większych zakładach. Łatwa instalacja i integracja z liniami przedsiębiorcy to następne atuty. Sterować generatorem można w sposób zdalny albo przez panel. Posługiwanie się systemem pozwoli danemu właścicielowi firmy posłużyć się znakiem „Bezpieczna Żywność”. Prezentowany ozonatory wykonany jest z mocnych tworzyw i z tego powodu też można oczekiwać jego dużej żywotności. Każda z instalacji jest projektowana pod oczekiwania klienta. W pełni polski produkt daje zapewnienie prędkiego serwisu, o ile pojawi się taka potrzeba, ponieważ nie ma konieczności czekać na części zagraniczne.

Dokładna specyfikacja i opis technologiczny modułu opublikowane są na stronie www. Wydajne generatory ozonu Ozon Food to świetne urządzenia. Każdy z modeli można dostosować pod względem zaprojektowanego systemu, w wybranym zakładzie pracy. Indywidualne dopasowanie urządzenia daje szybkie rezultaty. Ozon Food dostarcza najlepszą technologię oraz sprawia, że marka będzie rozwijać się w branży. Mając tego typu generatory, nie ma potrzeby poznawać poszczególnych technologii.