Zajęcia taneczne dla dorosłych w szkole tańca AD

Zajęcia z tańca dla dorosłych w studio tańca AD to: balet, taniec współczesny z akrobatyką, ballet body, trening tancerza, salsa solo ladies styling, yoga dla dorosłych plus pilates. Każdy z tańców jest dokładnie scharakteryzowany, w związku z czym nikt nie ma zastrzeżeń na co się zdecydować. Można też wpisać się na do niczego nie zobowiązującą lekcję w ramach prezentacji. W wypadku zajęcia taneczne dla dorosłych treningi przebiegają w grupach.

Można również zapisać się na zajęcia prowadzone indywidualnie. Instruktorzy zawsze zabiegają o to, by przebieg zajęć był przystosowany do kompetencji grupy. Stale wyjaśniają także wątpliwości tancerzy. Można zapisywać się na trenigi dla początkujących albo dla zaawansowanych, zależności od tego, jakie tancerz ma zdolności. Kadra instruktorów dba o to, aby nauka tańca była czymś więcej niż tylko treningiem. Troszczy się o to, by każdy mógł w tańcu wyrażać siebie.

Szeroka oferta zajęć sprawia, że każdy wyszuka najlepsze treningi pod swoje preferencje. To nie tylko szansa rozwoju poprzez taniec, lecz też budowania kolejnych relacji z osobami, które podzielają wspólną pasję. Instruktorzy od pierwszych chwil dbają, żeby osoby które pojawiają się na zajęciach stworzyły pełną zapału społeczność. Szkoła tańca AD organizuje również systematyczne eventy. O tym, jak to miejsce działa można doinformować się ze strony www. Cennik świadczeń zaprezentowany jest na witrynie.

Na zajęcia można umówić się dzwoniąc albo za pomocą formularza zgłoszeniowego. Wykwalifikowani nauczyciele zadbają, aby kursanci czuli się swobodnie. Zajęcia przebiegają w dziesięcioosobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. O tym, co na bieżąco dzieje się w szkole tańca AD można dowiedzieć się z działu Aktualności na witrynie. W szkole AD odbywają się także zajęcia dla dzieci: balet, taniec współczesny z akrobatyką, jazz, gimnastyka artystyczna, mixdance, tik – tok dance, lingua dance, yoga a także trening tancerza. Można w takim razie się tutaj zapisać niezależnie od wieku.